Tags Archives: Golf

Finalja e madhe:

KV “DRITA” – KV “Skenderaj” E Enjte në ora 17:00 në Prishtinë.   KV “Skenderaj” është ekip i cili pas përfundim të kampionatit të rregullt 2015/2016 u rendit i 2-ti në tabelën e superligës me vetëm dy humbje nga Drita

Finalja e Kupës së Kosovës 2016

Të enjten me datën 24 mars 2016 në ora 17:00 në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë zhvillohet ndeshja Finale e Kupës së Republikës së Kosovës 2016 në Volejboll për femra e cila do të jetë edhe drejtpërdrejt në RTK 1. Klikoni kë

FEMRAT – Kupa Kosovës 2016

Grupi A Xhiro 1-rë KV “DRITA” Pushoj KV “Kastrioti” – KV “Kolegji AAB” 1-3 (25:23, 23:25, 23:25, 22:25) dhe KV “Ferizaj”   – KV “Gryka”  3-0 (25:12, 25:17, 25:19) Xhiro 2-të KV “DRITA” – KV “Kolegji