Kupa e Kosovës 2016 – Rezultatet

Kupa e Kosovës 2016 – Rezultatet

Më datën 03/03 mars 2016 në mesjavë u zhvilluan ndeshje e xhiros së dytë që njëherit ishin edhe qerekfinale të Garave të Kupës së Republikës së Kosovës në Volejboll për vitin 2016. Drita mposht KV “Kolegjin AAB” nga Prishtina dhe plasohet ne Gjysëminale.

Leave a Comment

(required)

(required)